Advocatenkantoor met een gratis spreekuur

Van der Woude de Graaf Advocaten

Adres:Willemsparkweg 31
Postcode:1071GP
Plaats:Amsterdam
Telefoon:020-67 66 690
Fax:020-67 66 695
Openingstijden:Geopend op ma, di, woe en vrij van 09.00 uur tot 17.30 uur, op do van 09.00 uur tot 17.00 uur.
Gratis spreekuur:Iedere donderdag na 17.00 uur gratis spreekuur op afspraak.

Afspraken voor het spreekuur moeten telefonisch worden gemaakt op donderdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. 020-6792478
Website:www.woudegraaf.nl
E-mail adres:info@woudegraaf.nl

Postadres
Adres:Postbus 76076
Postcode:1070EB
Plaats:Amsterdam

Advocaten van Van der Woude de Graaf Advocaten

Mw. mr. R.L. de Graaff
E-mail: degraaff@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): cassatie , civiel recht , discriminatie , int.mensenrecht , onrechtmatige daad , onroerend goed , verbintenissenrecht , woonrecht
2e gesproken taal: duits , engels

mw. mr. drs. R.  Imkamp
E-mail: imkamp@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): bestuursrecht , gezondheidsrecht , sociale zekerheidsrecht

Mw Mr. D.J.I.  Kroezen
E-mail: kroezen@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): echtscheidingsbemiddeling , familierecht , mediation

Mw Mr. A.C.G.  Meijer
E-mail: meijer@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): strafrecht

Mr. G.J.W.  Pulles
E-mail: pulles@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): aansprakelijkheidsrecht , gezondheidsrecht , int.mensenrecht , internationaal recht , woonbotenrecht

Mw. Mr. H.M. de Roo
E-mail: deroo@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): int.mensenrecht , sociale zekerheidsrecht

Mw. Mr. Dr. J.P.W.  Temminck Tuinstra
E-mail: temminck@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): int.mensenrecht , strafrecht , vreemdelingenrecht

Mr. A.P.W.  Tonen
E-mail: tonen@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): civiel recht , consumentenrecht , onrechtmatige daad , verbintenissenrecht , woonbotenrecht , woonrecht

Mw Mr. J.H.  van der Tol
E-mail: vandertol@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): familierecht , gezondheidsrecht

Mr. M.F.  Vermaat
E-mail: vermaat@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): bestuursrecht , gezondheidsrecht , sociale zekerheidsrecht

Mr. S.M. de Waard
E-mail: dewaard@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): familierecht , sociale zekerheidsrecht

Mr. H.J.  Walrave
E-mail: walrave@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): familierecht , vreemdelingenrecht

Mr. S.J. v.d. Woude
E-mail: vanderwoude@woudegraaf.nl
Specialisatie(s): discriminatie , economisch strafrecht , strafrecht , vreemdelingenrecht
2e gesproken taal: duits , engels , frans

«« terug