Advocatenkantoor met een gratis spreekuur

Spuistraat 10 Advocaten

Adres:Spuistraat 10
Postcode:1012TS
Plaats:Amsterdam
Telefoon:020-5205100
Fax:020-6658699
Openingstijden:Ma, di, wo en vr van 09.00-17.00 uur. Op donderdag tot 18.00 uur
Gratis spreekuur:Iedere donderdag van 16.00 - 18. 00 uur.

Kantooromschrijving:Laagdrempelig en betaalbaar. Een klein kantoor, met toegewijde, ervaren advocaten die vrijwel alle specialisaties in huis hebben. Wekelijks gratis inloopspreekuur. Goed bereikbaar: op vijf minuten loopafstand van Amsterdam CS. Dat is Spuistraat 10 Advocaten in het kort.
Website:www.spuistraat10.nl
E-mail adres:info@spuistraat10.nl

Postadres
Adres:Postbus 11232
Postcode:1001GE
Plaats:Amsterdam

Advocaten van Spuistraat 10 Advocaten

dhr. mr. B.  Aydin
E-mail: b.aydin@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , consumentenrecht , sociale voorzieningenrecht , sociale zekerheidsrecht , verbintenissenrecht , vreemdelingenrecht

mw. mr. M.  Blok
E-mail: m.blok@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , letselschade , sociale zekerheidsrecht , verbintenissenrecht

dhr. mr. G. de Bock
E-mail: gdebock@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , goederenrecht , huurrecht , ondernemingsrecht , personen-en familierecht , sociale zekerheidsrecht , vastgoedrecht , verbintenissenrecht

dhr. mr. E. de Bode
E-mail: edebode@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): aansprakelijkheidsrecht

dhr. mr. W.M.  Chung
E-mail: w.chung@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): bestuursrecht , consumentenrecht , strafrecht , verbintenissenrecht , vreemdelingenrecht
2e gesproken taal: chinees

mw. mr. A.  Duisterwinkel
E-mail: a.duisterwinkel@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): algemene praktijk , strafrecht , vreemdelingenrecht

mw. mr. M.J.  Kikkert
E-mail: m.kikkert@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): bouwrecht , consumentenrecht , huurrecht , schuldsanering (WSNP) , vastgoedrecht , verbintenissenrecht , woonrecht

dhr. mr. M.W.R.  Koch
E-mail: m.koch@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): beslag- en executierecht , bouwrecht , consumentenrecht , vastgoedrecht , verbintenissenrecht , verzekeringsrecht , woonrecht

mw. mr. B.P.  Kuhn
E-mail: d.kuhn@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): ambtenarenrecht , arbeidsrecht , sociale voorzieningen , sociale zekerheidsrecht , studiefinanciering (WSF)

Dhr. Mr. D.S. de Ploeg
E-mail: ddeploeg@akoost.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , medezeggenschapsrecht (WOR) , sociale zekerheidsrecht
2e gesproken taal: frans

dhr. mr. P.  Rojer
E-mail: p.rojer@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , contractenrecht , verbintenissenrecht

dhr. mr. P.  Salim
E-mail: p.salim@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): contractenrecht , erfrecht , ondernemingsrecht , personen-en familierecht , verbintenissenrecht

dhr. mr. ir. B.J.M.  Vernooij
E-mail: b.vernooij@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): ambtenarenrecht , arbeidsrecht , sociale voorzieningenrecht , sociale zekerheidsrecht , woonrecht

mw. mr. A.  Yandere
E-mail: a.yandere@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): ondernemingsrecht , onderwijsrecht , personen-en familierecht

dhr. mr. M.  Zwennes
E-mail: m.zwennes@spuistraat10.nl
Specialisatie(s): aansprakelijkheidsrecht , consumentenrecht , huurrecht , letselschade , onrechtmatige daad , vastgoedrecht , verbintenissenrecht

«« terug