Advocatenkantoor met een gratis spreekuur

Van Doorn cs Advocaten

Adres:Zeeburgerdijk 50
Postcode:1094AE
Plaats:Amsterdam
Telefoon:020-69 35 544
Fax:020-66 31 381
Openingstijden:Maandag t/m vrijdag van 09:00-12:45 uur en van 13:30-17:00 uur.
Gratis spreekuur:Iedere maandag van 16:00 tot 17:00 uur.
Kantooromschrijving:Naast ons spreekuur op maandagen kunnen nieuwe cliŽnten ook vrijblijvend telefonisch contact opnemen en hun zaak voorleggen. Wij proberen een advocaat aan uw zaak te koppelen en een eerste afspraak in te plannen. Het eerste half uur is in alle gevallen gratis.
Website:www.vandoorncs.nl
E-mail adres:info@vandoorncs.nl

Postadres
Adres:Postbus 2288
Postcode:1000CG
Plaats:Amsterdam

Advocaten van Van Doorn cs Advocaten

Dhr. mr. A. el Aqde
E-mail: A.Elaqde@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): belastingrecht , familierecht , vreemdelingenrecht
2e gesproken taal: arabisch

Dhr. mr. W.D. van Doorn
E-mail: w.d.vandoorn@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , familierecht , sociale zekerheidsrecht
2e gesproken taal: engels

Mw. mr. F.  Engelbertink
E-mail: f.engelbertink@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): asielrecht , familierecht , vreemdelingenrecht
2e gesproken taal: engels

Mw. mr. F.R.G.  Keijzer
E-mail: f.r.g.keijzer@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , beslag- en executierecht , consumentenrecht , huurrecht , schuldsanering (WSNP) , sociale zekerheidsrecht , woonrecht
2e gesproken taal: engels

Mw. mr. C.E.  Kolthof
E-mail: c.e.kolthof@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): consumentenrecht , contractenrecht , huurrecht , schuldsanering (WSNP) , sociale voorzieningen , sociale zekerheidsrecht , verbintenissenrecht
2e gesproken taal: engels

Mw. mr. B.G.  Meijer
E-mail: b.meijer@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): huurrecht , sociale zekerheidsrecht , strafrecht
2e gesproken taal: engels

Mw. mr. L.  Scheffer
E-mail: l.scheffer@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , beschermingsbewind , familierecht , jeugdrecht , jeugdstrafrecht , recht van psychiatrische patienten , slachtoffers geweldsmisdrijven , slachtoffers zedendelicten , strafrecht
2e gesproken taal: engels

Dhr. mr. J.S.  Vlieger
E-mail: j.s.vlieger@vandoorncs.nl
Specialisatie(s): arbeidsrecht , beslag- en executierecht , consumentenrecht , huurrecht , schuldsanering (WSNP) , sociale zekerheidsrecht , woonrecht
2e gesproken taal: engels

«« terug